top of page
1O2A0233.jpg

Szkolenia

Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń zdobywałam od 2012 roku, edukując w rozmaitych obszarach i instytucjach, uczestnicząc w kształceniu studentów, osób kryzysie bezrobocia, rodziców i przyszłych rodziców, pracowników związanych z placówkami edukacyjnymi i instytucjami wsparcia społecznego, psychologów i specjalistów związanych z ochroną zdrowia, szczególnie w obszarze okołoporodowym. Więcej szczegółów można znaleźć w zakładce o mnie, wykształcenie i doświadczenie. 

Szkolenia, jakie prowadzę w najbliższym czasie:

 

- Mikroszkolenie dla specjalistów okołoporodowych "Nie jesteś sama. Wsparcie okołoporodowe", online 27.09.2023r , 16:30-20.30 (zgłoszenia via mail)

- Półroczne szkolenie dla specjalistów zdrowia psychicznego "Czułe wsparcie w kryzysach okołoporodowych"

online od września 2023 do lutego 2024

- Szkolenie dla specjalistów okołoporodowych "Wsparcie rodziców dzieci urodzonych przedwcześnie"

(wiosna 2024)

Jesienią 2023r. zapraszam na pogłębione, półroczne szkolenie z obszaru wspierania w kryzysach okołoporodowych. Więcej szczegółów  w zakładce 'Szkolenie okołoporodowe"

Jeśli planujesz stworzenie szkolenia w obszarze profilaktyki zdrowia psychicznego, a może mniejsze formy edukacyjne jak webinary czy wykłady w ramach konferencji, zwłaszcza w obszarze psychologii perinatalnej - zapraszam do kontaktu. 

bottom of page