top of page

Czułe wsparcie w kryzysach okołoporodowych

Półroczne szkolenie online dla psychologów i psychoterapeutów

II edycja rusza jesienią 2023 roku

Zapisy od lutego 2023


Mam przyjemność zaprosić psychologów oraz psychoterapeutów na półroczne szkolenie, którego celem jest pogłębienie wiedzy, a przede wszystkim umiejętności w obszarze pracy z osobami doświadczającymi kryzysów okołoporodowych. 


Szkolenie składa się z 6 zjazdów online, odbywających się raz w miesiącu w soboty w godzinach 9-16. Ponadto odbywają się dodatkowe webinary z zaproszonymi gośćmi, którzy będą prezentować pomniejsze tematy pracy w róznych nurtach i obszarach okołoporodowych. Wszystkie spotkania są nagrywane i możliwe do odtworzenia przez rok. 


 

To, co najbardziej wyróżnia szkolenie "Czułe wsparcie w kryzysach okołoporodowych" to paradygmat pracy, jaki wspólnie odkrywamy. Zapraszam Was w świat, w którym obecne będzie integrowanie myśli analitycznej i psychodynamicznej ze sporą dawką wiedzy z obszaru neurobiologii, zaproszona będzie perspektywa i rozumienie szkoły systemowej oraz humanistyczno-egzystencjalnej (tu zwłaszcza ukłon w kierunku szkoły ericksonowskiej i pięknej formy pracy prezentowanej przez Yaloma), a także żywe będzie podejście terapii kontekstualnych (szczególnie terapia ACT). To szkolenie ma za zadanie przygotować specjalistów do lepszego rozumienia kobiety znajdującej się w kryzysie okołoporodowym, a przede wszystkim wyposaża w wiedze i umiejętności dotyczące interwencji i wsparcia w takich sytuacjach. 


Na koniec szkolenia wystawiam certyfikaty potwierdzające uczestnictwo. 

Czas trwania: 6 miesięcy

 

Zjazdy:
16.09.23 1 zjazd Podróż w macierzyństwo - skąd przychodzą do nas dzieci?
14.10.23 2 zjazd Pierwszy z kryzysów - kryzys płodności
18.11.23 3 zjazd O utracie okołoporodowej
9.12.23 4 zjazd Spotkanie - poród i trauma porodowa
13.01.24 5 zjazd Macierzyństwo i cierpienie - okołoporodowe zaburzenia psychiczne
10.02.24 6 zjazd System i kontekst - niemowlę, ojciec, babcia

Dodatkowe webinary rozwijać będą m.in. temat pracy w obszarze niezamierzonej bezdzietności, pierwszej konsultacji diady matka-dziecko czy mężczyzny w czasie okołoporodowym. Tematy i terminy będą podawane bliżej roZpoczęcia kursu, gdy dograne będą z gośćmi w ramach ich dostępności i mozliwości. 

Koszt szkolenia:

Early birds od 1.02 do 1.03 - 1500zł

do 30.04 - 1600zł

od 1.05 - 1800zł

Zapisy przez formularz poniżej (aktywny od 1.02)

Formularz zapisowy na szkolenie

Dziękuję za zgłoszenie! Na twój adres mailowy został wysłany mail z potwierdzeniem zapisu

Opinie uczestniczek I edycji

Noworodek

"Ogromnie dużo czerpię z naszych zjazdów, nie tylko w zakresie merytorycznym, ale i całościowo - Twój sposób pracy i postawa wobec pacjentek jest inspiracją. "

Marta, psycholożka

"Szkolenie  szczerze polecam za przekazywanie w sposób bardzo profesjonalny ale również i przystępny rzetelnej, wrzechstronnej wiedzy z zakresu tematyki okołoporodowej i nie tylko. (...) Kasia w swoim szkoleniu łączy wiedzę z różnych podejść terapeutycznych, dlatego też moim zdaniem wydaje się prawdziwie dopasowana do potrzeb osoby potrzebującej pomocy. Poza tym wrażliwość, empatia i poczucie humoru prowadzącej są ogromnym atutem szkolenia. Prezentacje są bardzo ciekawie realizowane i są też bardzo estetyczne. Polecam gorąco i ogromnie dziękuję Ci Kasiu"

Magda, psycholożka

bottom of page