Prenatal Portrait

Półroczne szkolenie dla psychologów 

"Wsparcie w kryzysach okołoporodowych"

W związku z dużym zainteresowaniem szkoleniem (za co dziękuję) miejsca zapełniły się dość szybko i aktualnie zapisy na edycję 2022/2023 są już zamknięte


Mam przyjemność zaprosić psychologów oraz psychoterapeutów na półroczne szkolenie, którego celem jest pogłębienie wiedzy, a przede wszystkim umiejętności w obszarze pracy z osobami doświadczającymi kryzysów okołoporodowych. 
6 zjazdów w formie online, podczas których będziemy zajmować się tematami wewnętrznego świata kobiety w okresie okołoporodowym, a następnie przejdziemy do różnych kryzysów pojawiających się w tym czasie - strat okołoporodowych, kryzysu płodności, zaburzeń funkcjonowania psychicznego, traum porodowych. Pojawią się także tematy wsparcia ojców w tym wyjątkowym czasie, pracy z parą rodzicielską oraz diadą matka-dziecko, a także poruszymy temat rozwoju niemowlęcia.
Perspektywa pracy zawierać będzie myśl analityczną i psychodynamiczną, niemniej w głównej mierze opiera się w obszarze praktycznym na technikach integrujących różne podejścia, zwłaszcza szkołę systemową oraz terapię ACT.
Poza dużymi, kilkugodzinnymi zjazdami raz w miesiącu, powstanie także grupa na facebooku, na której możliwa będzie wymiana informacji, a także dodatkowo podczas szkolenia odbędą się zamknięte dla uczestników wykłady z kilkoma wspaniałymi osobami, pracującymi w obszarze okołoporodowym i/lub psychoterapii. 
Zapisów można dokonywać przez poniższy formularz. Wpłaty możliwe będą od kwietnia 2022 roku. 
Na koniec szkolenia wystawiam certyfikaty potwierdzające uczestnictwo. 

Czas trwania: 6 miesięcy
1 zjazd 10.09.22r.
2 zjazd 8.10.22r.
3 zjazd 19.11.22r.
4 zjazd 10.12.22r.
5 zjazd 14.01.23r.
6 zjazd 11.02.23r.
terminy gościnnych live'ów będą częściowo podane wcześniej, a częściowo ustalane na bieżąco - niemniej wszystkie będą nagrane i udostępnione czasowo uczestnikom

Forma: online
Koszt: 1500zł

Kontakt