top of page

Oferta i cennik

Aktualnie nie posiadam wolnych terminów na procesy psychoterapii - bardzo mi przykro. Jeśli jednak potrzebujesz konsultacji lub jesteś w dużym kryzysie - napisz.

1O2A9798.jpg

Konsultacje psychologiczne

220zł/50min

Jest to podstawowa forma wsparcia psychologicznego. Każde pierwsze spotkanie ma właśnie charakter konsultacji. Wtedy zapraszam do opowiedzenia o tym, co spowodowało, że się spotykamy, wspólnie zastanawiamy się nad kolejnymi krokami, możliwościami działania. Jeśli rozważasz terapię, to właśnie wtedy mamy okazję się poznać i sprawdzić, czy jesteśmy w stanie wspólnie stworzyć dobre przymierze terapeutyczne, aby dobrze zaopiekować się tym, z czym przychodzisz. Jeśli czujesz się bezpiecznie, czujesz, że potrafię Cię zrozumieć, a ja czuję, że moja wiedza i umiejętności mogą odpowiedzieć na Twoje potrzeby, wówczas możemy spotkać się na psychoterapii.
Spotkanie może odbyć się w formie stacjonarnej bądź online.

Szlak turystyczny

Psychoterapia

200zł/50min

Jest to dłuższa forma współpracy, w której wraz z drugą osobą, po konsultacjach, ustalamy nad czym będziemy pracować, zawieramy kontrakt nadający ramy naszemu procesowi (dotyczy najważniejszych aspektów tej wspólnej drogi, jak cel, czas trwania, regularność spotkań i inne) i zaczynamy wspólnie pracować nad celem terapii podczas regularnych spotkań. 
W sytuacji, gdy niemożliwe jest spotykanie się w gabinecie, istnieje możliwość poprowadzenia spotkań w formie online. Wówczas umawiamy się na jednym z komunikatorów, a w miarę możliwości, o ile takie istnieją, spotykamy się na żywo raz, albo kilka razy.

1O2A0308.jpg

Okołoporodowe wizyty domowe

300zł/90min

Ten rodzaj spotkania dedykowany jest kobietom w szczególnie trudnych sytuacjach okołoporodowych, które czują, że potrzebują spotkania, najlepiej szybko i czują się najlepiej w domu lub nie mogą pojawić się w gabinecie. Podczas tych spotkań skupiamy się na zaopiekowaniu tych najintensywniejszych emocji, doświadczeniu kryzysu i staramy się stworzyć plan działania i wsparcia. Wizyta domowa może się odbyć na terenie Wrocławia i okolic

1O2A0147.jpg

Pomoc okołoporodowa

Konsultacje lub psychoterapia
220zł/200zł czas trwania: 50min

Są to spotkania z kobietą, czasami parą, która doświadcza różnych trudności w obszarze okołoporodowym. To mogą być np. trudności z zajściem w ciąże, strata dziecka, trudności w funkcjonowaniu będąc w tęczowej ciąży (po stracie), lęk związany z nadchodzącym porodem, macierzyństwem czy doświadczaniem ciąży, podejrzenie depresji okołoporodowej czy bardzo trudne doświadczenia po porodzie lub hospitalizacji w tym okresie.
Więcej o tym rodzaju wsparcia przeczytasz w zakładce pomoc okołoporodowa w menu. Zapraszam ciepło

1O2A0177.jpg

Szkolenia

koszt ustalany indywidualnie

Jest to forma współpracy dedykowana firmom, instytucjom i grupom zainteresowanym szkoleniami z obszaru psychologii i psychoterapii. Więcej na ten temat w zakładce Szkolenia w menu. Zapraszam ciepło

Grupa wsparcia

Grupy wsparcia

koszt zróżnicowany

Kolejną z form wsparcia, jakiej się podejmuję, jest prowadzenie grup wsparcia. Te, aktualnie, szczególnie zorientowane są na pracę z kobietami po doświadczeniu straty oraz będących w tęczowej ciąży. Informacje o prowadzonych zapisach na grupy pojawiają się na moich profilach w mediach społecznościowych oraz na blogu.

bottom of page