top of page
1O2A9871.jpg

Pomoc okołoporodowa

Okres okołoporodowy już na studiach stał się dla mnie szczególnym obszarem zainteresowania naukowego. Ale to właśnie pierwsze doświadczenia zawodowe i prywatne, pierwsze spotkania, pierwsze towarzyszenia w trudnych pożegnaniach, w trudnych emocjach po urodzeniu dziecka, w drodze do macierzyństwa, otworzyły we mnie 8 lat temu ogromną przestrzeń na rozwój w tym kierunku. I dziś tutaj jestem, obok, gotowa na towarzyszenie Ci, bez ocen, bez wymagań

Gdy doświadczasz:

 • trudności z zajściem w ciążę

   

 • towarzyszy Ci duży smutek, poczucie straty, brak sił, wahania nastroju, duży lęk 

   

 • podejrzewasz u siebie baby blues lub depresję okołoporodową

   

 • cierpisz z powodu straty okołoporodowej 

   

 • przeżywasz lęk przed porodem

   

 • jesteś w ciąży i z powodu wcześniejszych doświadczeń okołoporodowych jest Ci bardzo trudno

   

Zapraszam Cię ciepło do kontaktu. Możemy się spotkać w różnych formach

 • psychologiczne pogotowie okołoporodowe - wizyty domowe w nagłych lub kryzysowych sytuacjach

   

 • psychoterapia i konsultacje - spotkanie stacjonarne bądź online podczas których rozmawiamy o tym, czego potrzebujesz/potrzebujecie

   

 

To właśnie psychologia perinatalna stała się moją specjalnością i to właśnie w tym obszarze pracuję szczególnie dużo od 10 lat. Na swojej drodze spotkałam już wiele kobiet, a także ich partnerów, z którymi wspólnie otulaliśmy ich trudne doświadczenia, przeżywaliśmy kryzysy, pracowaliśmy nad tym, czego chcą i potrzebują. Wspierałam w pożegnaniach, w żałobie, w przechodzeniu przez procedury in vitro, wspierałam kobiety i pary, które stawały przed dramatycznymi decyzjami, wspólnie opiekowaliśmy się traumami porodowymi i trudnymi emocjami. 

To właśnie psychologia okołoporodowa stała się moim motorem do rozpoczęcia pracy naukowej i szkoleniowej. Prowadzę szkolenia dla specjalistów okołoporodowych, w których pomagam poszerzać wiedzę i umiejętności w obszarze wspierania w kryzysach położniczych. Ale i dzięki tej specjalności nawiązałam wiele wspaniałych współprac, między innymi z Fundacją Ernesta Wójcickiego, gdzie wspieram kobiety w kryzysach okołoporodowych, prowadzę grupy wsparcia, edukuję, a to wszystko realizujemy w ramach bezpłatnych działań.

Jako że cenię sobie ogromnie pracę w oparciu o doświadczenie i wykształcenie, staram się regularnie powiększać je na superwizji, szkoleniach i interwizjach, ale także niezmiennie prowadząc swoją praktykę i nie tylko.

Więcej o moim doświadczeniu i wykształceniu w zakładce O mnie.

bottom of page